Willo Letto

Willo Letto

Osobný fitness tréner, ktorý poznatky funkčnej anatómie spája so silou šarmu. K dosiahnutiu cieľov svojich klientov využíva aj vzdelanie z oblasti zdravej výživy.

Willo Letto je držiteľom trénerského osvedčenia I. stupňa so špecializáciou na funkčnú anatómiu (Fitness FACE CZECH Funkčná Anatómia I., FACE CZECH Funkčná Anatómia II.) a na obor Kondičný tréner. Trénerské vzdelanie však získal aj v odbore Dynamic Pump. Popritom má vzdelanie aj v oblasti výživového poradenstva.

povedali o nás

Zuzana K.

S osobným trénerom JAXom cvičím už niekoľko mesiacov. Kedže dohliada na pravidelnosť pohybu aj na stravu, výsledky sa dostavili už po krátkom čase a zatiaľ som s jeho pomocou schudla 13 kg. Zároveň ma pozitívne motivuje, z tréningov odchádzam s dobrou náladou. Veľká vďaka tréner.

Andrea H.

JAX je skvelý trener, ktorý vie čo robí. Svojím klientom sa venuje induviduálne, aj pri skupinových cvičeniach dáva pozor na techniku. Vždy zostavuje tréningy tak, aby zapojil celé telo. V neposlednej rade je skvelý motivátor, takže tréningy s ním neomrzia. Jax je proste top, nemenila by som ho za nič.