Tomáš Karabel

Tomáš Karabel

Svoje vzdelanie získal vo Veľkej Británii cez Americkú Národnú akadémiu športu a medicíny. Špecializuje sa na motiváciu k dlhodobým návykovým procesom. Pozná silu stravovacích návykov, a vie, že zdravé jedlo nejde cez žalúdok, ale osobnú motiváciu.

Tomáš Karabel svoje vzdelanie a certifikáty v oblasti fitness a zdravia získal v Anglicku (NASM UK), Holandsku (Functional Patterns Netherlands) a neobišiel ani Slovensko (Winštitút). Dokáže pomôcť rôznym skupinám ľudí: tým, ktorí svoju váhu chcú udržiavať, ale aj klientom trpiacim obezitou. Pracuje s metódou povzbudzovania a motivovania, zameriava sa na vybudovanie dlhodobých návykov zdravého a fit životného štýlu.

povedali o nás

Dáška L.

“Pán” tréner, ako ho zvyknem nazývať, mi dal do života tak veľa. Začiatky boli naozaj ťažké. Naučiť sa správnu techniku cvikov, prvotné odletenie z bežiaceho pásu, či rozplakanie sa pri obyčajnom veslovaní. Nikdy nezabudnem na vetu: ” To, čoho sa najviac bojíme, by sme mali robiť najviac.

Kate B.

Prvá vec, ktorá mi napadne, keď hovorím o Tomášovi Karabelovi, je profesionalita. S Tomášom pracujem viac ako 2 roky a môžem ho označiť za vysoko motivovaného vždy smerujúceho k svojmu cieľu, neustále sa rozvíjajúceho, veľmi pozitívneho a optimistického človeka.