letná turistická výzva
#sinstagymnaevere

CÍŤ SA DOBRE s INSTAGYM


PRIPRAVILI SME PRE TEBA LETNÚ TURISTICKÚ VÝZVU, S KTOROU ZDOLÁŠ EVEREST.
ZÍSKAJ ODMENY, ČLENSTVO INSTAGYM, ZÁŽITKY, KONDIČKU A ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE O SKVELÉ CENY
.

ZDOLAJ 5 SLOVENSKÝCH VRCHOLOV
VO VÝŠKE 8 848 m.n.m.

ako zdoláš everest?

1. Zaregistruj sa do našej letnej turistickej výzvy “S InstaGYM na Everest”.
2. Získaš neobmedzený mesačný prístup do nášho online fitness programu “DO FORMY” s viac ako 100 cvičebnými videami od profesionálnych trénerov a kompletnými stravovacími plánmi.
3. Zašleme ti šiltovku s logom InstaGYM, v ktorej sa budeš fotiť pri svojich výstupoch.
4. Priprav sa na svoj turistický výkon a zdolaj 5 slovenských vybraných kopcov v celkovej výške 8 848 m.n.m. a do 30.9.2021 pošli svoju fotografiu na vrchole v šiltovke InstaGYM na info@instagym.sk.
5. Po zdolaní kopcov a zaslaní fotografií ťa automaticky zaradíme do súťaže o skvelé ceny s InstaGYM a pošleme ti pamätnú medailu za úžasný výkon a knihu DOBRÁ FORMA od Romana Chrappu. Navyše získaš až ročné členské v InstaGYM a možeš s nami cvičiť neobmedzene :).

ČO ŤA čAKÁ:

⇮ 5x
VRCHOLOV
⇮ 5x
ZÁŽITKOV
⇮ 5x
KRÁSNYCH VÝHĽADOV
⇮ 5x
NÁSOBNE VIAC
SPÁLENÝCH KALÓRII

zapoj sa do letnej instagym turistickej výzvy,
zdolaj everest a získaj…

Medailu za zdolanie vrcholov v letnej turistickej výzve s InstaGYM
Knihu DOBRÁ FORMA od Ing.Romana Chrappu
Ročné členstvo v online cvičebnom programe InstaGYM s neobmedzeným prístupom k našim programom
Prístup ku kompletným jedálničkom a raňajkovému e-booku od profesionálnych výživových poradcov
Okrem toho získaš nové zážitky, spoznáš Slovensko, nových priateľov a zamiluješ sa do turistiky

SÚŤAŽ O SKVELÉ CENY:

1. CENA

3 x REGENERAČÝ BALÍČEK
v SALÓNE POD HRADOM pod vedením majiteľky salónu Dady Hegyiovej

2. CENA

200€ DARČEKOVÁ POUKÁŽKA
na nákup ľubovoľnej dovolenky
cez pelikan.sk

3. CENA

100€ DARČEKOVÁ POUKÁŽKA
na nákup športového oblečenia cez topankovo.sk

SO šTARTOVNÝM ZÍSKAŠ:

BASIC 19,90 €

účasť vo výzve S InstaGYM na Everest
mesačný prístup do nášho online fitness programu s viac ako 100 cvičebnými videami od profesionálnych trénerov a kompletné jedálničky od výživového poradcu Mgr. Patrika Višu
šiltovku s logom InstaGYM 

PREMIUM 29,90 €

účasť vo výzve S InstaGYM na Everest
mesačný prístup do nášho online fitness programu s viac ako 100 cvičebnými videami od profesionálnych trénerov a kompletné jedálničky od výživového poradcu Mgr. Patrika Višu
šiltovku s logom InstaGYM
30 minútová online konzultácia s trénerkou Luciou Medekovou (chudnutie, motivácia, správne cvičenie a stravovanie)

POVEDALI O NÁS

Ivana (37)

Najväčším problémom pre mňa bolo pri cvičení pravidelne zotrvať. Vďaka výzve od InstaGYM som si však zvykla na tréningy niekoľkokrát do týždňa a už si to bez pohybu neviem ani predstaviť. Tréneri vo videách ma vždy nabijú energiou a teším sa na každý ďalší tréning. Bonusom sú jedálničky, ktoré ma naviedli k zdravej strave a ušetria mi čas pri vymýšľaní receptov.

Zuzana (40)

Dlhodobo som si nevedela vybrať, na čo sa mám vo svojich tréningoch zamerať a ako správne cvičiť. Vďaka InstaGYM nad tým už nemusím vôbec premýšľať, jednoducho si podľa chuti vyberiem video z ponuky a tréner ma navedie, ako správne cviky robiť. Pilates mi pomohol v boji proti bolesti chrbta a vďaka intenzívnym tréningom sa mi podarilo schudnúť pár kíl navyše. V InstaGYMe má človek všetko v jednom balíku, netreba chodiť nikam inam.

Petra (31)

Odkedy cvičím s InstaGYM, cítim sa jednoducho lepšie. Nielen, že sa mi podarilo schudnúť, ale presvedčila som na cvičenie Pre páry aj priateľa a zacvičíme si spolu aj každý deň. Vždy si v balíku niečo nájdem, keď si chcem oddýchnuť, urobím si strečing alebo si zacvičím jógu. Pri úprave stravy mi pomohli priložené jedálničky a tipy vo videách. InstaGYM odporúčam každému, kto chce nájsť dlhodobú motiváciu a nielen nárazovo schudnúť, ale nový životný štýl si udržať.

Stanislava

Moj milý Instagym, prešla som už rôznymi výzvami, cvičeniami, programami… Väčšina z nich mi jednoducho nesadla… Až na váss. Je to super a za výhodnu cenu. Ja som už návyky na cvičenie mala, ale teraz sa každého cvičenia jednoducho neviem dočkať. Vyhovujú mi tieto cvičenia po každej stránke. A tak by som sa rada stala vašim stálym členom. Veľká vďaka.

najčastejšie otázky