PRED A PO !

Súťaž s InstaGYM premenou.

Buď aj ty tvorcom svojho vlastného úspešného príbehu s InstaGYM!
Každý kto pošle fotku svojej premeny na info@instagym.sk získa automaticky 3-mesačné členstvo v InstaGYM úplne zadarmo *a súťaží o skvelé ceny.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE A
VYHRAJ SKVELÉ CENY!

ROČNÉ ČLENSKÉ V INSTAGYM
✅ 100€ NA NÁKUPY V SAXANA.SK

🏷 Každý kto sa zapojí do súťaže a odošle fotku svojej premeny získa automaticky 3-mesačné členské ZADARMO!

ÚspeŠnÉ Príbehy premeny s instagym

Inšpiruj sa našimi hrdinami v InstaGYM

Pavlína, 38 rokov

Keďže som pracujúca matka na pohyb a starostlivosť o vlastné telo mi ostáva veľmi málo času. Výhovorky som vymenila za cvičenie doma v obývačke podľa InstaGYM cvičebných videí, ktoré sa veľmi dobre cvičia, lebo sama by som nevedala, čo robiť a ako sa správne hýbať. Skúsila som 6 týždňový výzvu a postupne s upravenou stravou som za cca 1,5 roka schudla 12 kg.

Henrieta, 28 rokov

Cvičím doma dvakrát do týždňa a za 4 mesiace sa mi podarilo schudnúť a hlavne vyformovať postavu. Keďže som mama, je veľmi ťažké nájsť si čas na fitko, alebo pravidelné cvičenie mimo domu. No videá InstaGYM si môžem zacvičiť kedykoľvek a hlavne z pohodlia domova, napríklad, keď dieťa spí.

Peter, 23 rokov

“Dlho som sa odhodlával zmeniť svoj životný štýl, začať sa zdravo stravovať a hýbať sa. Do fitness centra sa mi nechcelo, lebo ako študent som si nemohol dovoliť zaplatiť súkromného trénera a motať sa bezvýsledne pomedzi stroje mi nedávalo zmysel. Skúsil som cvičiť doma podľa videí InstaGYM s vlastnou váhou, vo vlastnej obývačke a postupne pridal aj závažia. Výsledok – 8 kg za 6 mesiacov.”

VYPLŇ FORMULÁR, NAHRAJ FOTKU
A SÚŤAŽ O SKVELÉ CENY!

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov a Pravidlami súťaže

    Hlavnou výhrou v súťaži je ročné členstvo v online platforme domáceho cvičenia www.instagym.sk a 100 € poukážka na nákup tovaru na www.saxana.sk. Zároveň každý zo zapojených súťažiacich, ktorý splní podmienky súťaže, t.j. vyplní formulár a nahrá fotku svojej premeny – fotografia tela pred premenou a fotografia tela po premene, kde je jasne vidieť, že súťažiaci schudol alebo vyformoval svoju postavu cvičením a zároveň súhlasí so zverejnením fotografie na stránke www.instagym.sk a sociálnych sieťach portálu, získa automaticky 3-mesačné členstvo v online platforme domáceho cvičenia www.instagym.sk.

    CHCEŠ VEDIEŤ O NOVINKÁCH AKO PRVÝ?

    Odoberaj náš newsletter!