O InstaGYM

InstaGYM vyniká najmä silou motivácie pre tých, ktorí sa už dlho odhodlávajú zmeniť svoje životy. Potrebujú však inšpiráciu spraviť to najťažšie z celého procesu: vykročiť. InstaGYM pomôže aj tebe, prinesie ti tie najdostupnejšie a najúčinnejšie cvičebné programy, precízne vypracované stravovacie plány a užitočné, ale pritom lákavé informácie o zdraví, výžive a fitnes.

Tím InstaGYM funguje ako zohratý superorganizmus a pripravuje plány aj do budúcnosti. Pravidelne budeme vydávať nové programy s efektívnymi a lákavými cvikmi pre každého, inšpiratívnym blogom, online poradenstvom, e-shopom so športovými produktmi (od oblečenia až po vybavenie a výživové doplnky) a zaujímavými súťažmi. Táto značka nie je iba o  motivačných výzvach, ktoré budú súčasťou našich programov, ale aj o príbehu jednej veľkej rodiny. Jej členovia sa budú navzájom podporovať, radiť si, zdieľať svoje zážitky, úspechy a pomáhať si aj v ťažkých chvíľach.

InstaGYM je robený s láskou k pohybu, zdravej strave a aktívnemu životnému štýlu, a to v každom veku, v akejkoľvek životnej situácii. 

Cieľom InstaGYM je sprístupniť pravidelný pohyb a zdravý jedálniček úplne každému. Deje sa to formou online balíčka cvičení a receptov. Plán programu vypracovali certifikovaní odborníci na oblasť chudnutia a zdravej životosprávy, ale spolupracovali na ňom aj tréneri a „obyčajní“ milovníci fitnesu.