Monika Pálová

Monika Pálová

Od aerobiku k joge. Ale jej láska k športu sa nezmenila ani po 25 rokoch, počas ktorých odovzdala na svojich lekciách klientom veľa odborných skúseností.

Monika v minulosti pôsobila v oblasti posilňovania, aerobiku a strečingu, potom sa však dostala k tzv. New Yoge. Vzdelávať sa rozhodla v jogových smeroch powerjoga, Vinyasa Flow Yoga, Relax & Stretch Yoga, CORE Yoga, Gravid Yoga a detská joga. Aktuálne sa zameriava na športové aktivity Body & Mind, harmonizujúce telo i myseľ, ku ktorým pribudli aj licencované programy Les Mills, Body Balance a CX WORX. Okrem toho, je držiteľou licencií IFAA Basic Aerobik, IFAA Step Aerobik, IFAA Body Styling a strečing, IFAA Powerjoga BASIC, FISAF Powerjoga ADVANCED. K jej osvedčeniam pribudli aj BOSU STRENGHT diplom EFA, Osvedčenie Špecializácia powerjoga III.stupňa a ďalšie.

povedali o nás

Alžbeta K.

Navštevujem Monikine hodiny pravidelne a s radosťou, pretože je to výnimočná a inšpiratívna inštruktorka, ktorá si pre nás vždy pripraví skvelú kombináciu plynulého flow prechodu jogovými asanami so silovejšími asanami zameranými na posilňovanie celého tela. Vždy nás povzbudi svojím úsmevom a vytvorí priateľskú atmosferú, takže po každej hodine odchádzam nabitá spokojnosťou a pozitívnou energiou.

Mirka P.

Vinyasa yoga s Monikou je vždy veľmi fajn a zakaždým originálnym spôsobom zostavená. Ja osobne mám Moniku ako inštruktorku jogy rada pre jej príjemny hlas. Po jej hodinách vždy odchádzam zharmonizovaná s vedomím, že viem kto som a kým môžem byť.