MITS – Trénuj
v prírode
alebo doma

Letný program InstaGYM,
ktorý ťa nenechá sedieť!

LEN 8,90 € / mesačne

Jediný ľahký deň bol vČera

Tréningami ťa povedie profesionálny vojak Michal Ščepko v krásnej Slovenskej prírode. A doma trénuje aj svoju manželku, takže sa môžeš tešiť na spálené tuky, či už sa rozhodneš cvičiť doma alebo v lese. Máš radšej park? Zober telefón, cvič na čerstvom vzduchu a endorfíny môžu prísť!

SIMULÁCIA VOJENSKÉHO TRÉNINGU, ktorý zvládne každý

Cvičenie má približne 25-30 minút. Skladá sa z rozcvičky, tréningu a strečingu.

Okrem cvikov, ktoré sú pre začiatočníka, stredného aj pokročilého (záleží len na tebe akú intenzitu si zvolíš), si môžeš vo videách užiť krásne lesné prostredie, letnú atmosféru a budeš sa cítiť ako Amazonka/ Navy Seal.

Tvoje telo sa ti odvďačí a dobrá nálada príde okamžite – stačí ti športové oblečenie, fľaša vody (predsa len horúčavy sú tu) a môžeš začať. Dobrá správa je, že pri zakúpení programu získaš prístup ku všetkým našim videám, ktoré sú súčasťou DO FORMY S INSTAGYM za skvelú cenu 8,90 Eur.

MÁME PRE TEBA PREKVAPENIE!

Súčasťou programu je aj tréning s herečkami Dominikou MorávkovouKatkou Ivankovou. Spolu si môžete zacvičiť a porovnať kondičku! Baby to zvládli tak určite to dáš aj ty. Veríme v teba!

POVEDALI O NÁS

Ivana (37)

Najväčším problémom pre mňa bolo pri cvičení pravidelne zotrvať. Vďaka výzve od InstaGYM som si však zvykla na tréningy niekoľkokrát do týždňa a už si to bez pohybu neviem ani predstaviť. Tréneri vo videách ma vždy nabijú energiou a teším sa na každý ďalší tréning. Bonusom sú jedálničky, ktoré ma naviedli k zdravej strave a ušetria mi čas pri vymýšľaní receptov.

Zuzana (40)

Dlhodobo som si nevedela vybrať, na čo sa mám vo svojich tréningoch zamerať a ako správne cvičiť. Vďaka InstaGYM nad tým už nemusím vôbec premýšľať, jednoducho si podľa chuti vyberiem video z ponuky a tréner ma navedie, ako správne cviky robiť. Pilates mi pomohol v boji proti bolesti chrbta a vďaka intenzívnym tréningom sa mi podarilo schudnúť pár kíl navyše. V InstaGYMe má človek všetko v jednom balíku, netreba chodiť nikam inam.

Petra (31)

Odkedy cvičím s InstaGYM, cítim sa jednoducho lepšie. Nielen, že sa mi podarilo schudnúť, ale presvedčila som na cvičenie Pre páry aj priateľa a zacvičíme si spolu aj každý deň. Vždy si v balíku niečo nájdem, keď si chcem oddýchnuť, urobím si strečing alebo si zacvičím jógu. Pri úprave stravy mi pomohli priložené jedálničky a tipy vo videách. InstaGYM odporúčam každému, kto chce nájsť dlhodobú motiváciu a nielen nárazovo schudnúť, ale nový životný štýl si udržať.

Stanislava

Moj milý Instagym, prešla som už rôznymi výzvami, cvičeniami, programami… Väčšina z nich mi jednoducho nesadla… Až na váss. Je to super a za výhodnu cenu. Ja som už návyky na cvičenie mala, ale teraz sa každého cvičenia jednoducho neviem dočkať. Vyhovujú mi tieto cvičenia po každej stránke. A tak by som sa rada stala vašim stálym členom. Veľká vďaka.

najčastejšie otázky