Lucia Medeková

Lucia Medeková

Meno Lucie Medekovej je známe na celom Slovensku, a je uznávanou trénerkou aj v zahraničí. Profesionálne sa venuje Fitness & Fitness Group Activities už 25 rokov.
Pretancovala do rôznych krajín, jej skupinové cvičenia majú obrovský dosah, ale stále nasleduje jasný cieľ: zmeniť životy ľudí ako jednotlivcov.

Okrem individuálneho trénovania skupinových cvičení sa venuje zdravej výžive a vďaka mnohým TV programom (Teleráno Markíza, STV Dámsky klub) ako aj mnohým printovým médiám  sú jej odborné rady dostupné aj širokej verejnosti. V roku 2007 vydala knihu Stávka, ktorá mi zmenila telo, a je autorkou DVD Feminity easy fitness od zoznam.sk. Jej meno sa spája s rôznymi inými projektmi (Beh pre život, NIVEA FITNESS, NIKE Dance Party..), ale svoju profesionalitu dokazuje aj dlhým zoznamom športových certifikátov a licencií (IFAA A  Certificate, Pump FX licence, SM system, BOSU, BODY BALANCE® BODY PUMP®, LES MILLES NORDIC,  KIDSlicense a mnoho ďalších).

povedali o nás

Tatiana H.

Lucku som vnímala už dlho predtým, ako som sa vypapaná po prvom dieťati rozhodla cvičiť. Jeden e-mail a môj život nabral úplne iný smer. Energia, empatia, ženská sila, výdrž. Toto všetko je Lucka Medeková. Namotivuje, nakopne no vie aj upokojiť. Odporúčania sú len slová. Treba vyskúšať! Naozaj!

Beáta M.

S Luciou cvičím pravidelne už tretí rok. Je to pre mňa fakt výkon, pretože predtým, než som spoznala Luciu, som tak dlho a pravidelne nevydržala cvičiť. Myslím si, že je to preto, aký má Lucia prístup k svojej práci a k ľuďom. Má individuálny prístup a vie výborne namotivovať.

Jana L.

Vždy som sa pokúšala cvičiť, no vydržalo to pár mesiacov a potom ma to prestalo baviť. S Luckou je to iné. Už vyše 5 rokov spolu pravidelne cvičíme. Jej tréningy sú zakaždým iné, ušité na mieru. S niektorými klientkami sme sa stali priateľkami. Lucka Medeková je profesionál s veľkým P.