Ivana Tankovičová

Ivana Tankovičová

Diplomovaná fyzioterapeutka, ktorá svoje odborné vedomosti využíva aj pri formovaní postavy. V oblasti telesnej kultúry sa pohybuje už 20 rokov.

Ivana absolvovala Fakultu telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave so špecializáciou na regeneráciu, je diplomovanou fyzioterapeutkou. Dnes pôsobí vo svojom rehabilitačnom centre iFyzio, pomáha športovcom, nešportovcom, dospelým aj deťom. Vo svete športu je teda viac než doma, vedie tréningy Pilates Matwork, Pilates Reformer, Pilates Springboard a Pilates Arc v skupinovej a individuálnej forme.

povedali o nás

Marcela S.

Profesionálny odborný ale najmä ľudský prístup, široká škála cvikov ktoré boli aj napriek skupinovke prispôsobené jednotlivcom s rôznymi zdravotnými obtiažami. Po problémoch s kolenom bola rehabilitácia u Ivany v iFyziu jasnou voľbou.

Katarína P.

Odporúčam Ivku! Bolesti krížov sú minulosťou, postava sa formuje, svaly sú pevnejšie. Jej pilatesové zostavy sú vždy iné. Kontroluje, či cviky cvičím správne. Je to odborníčka a profesionálka! Najviac ma baví chodiť na pilates reformer. Som šťastná, že k nej môžem chodiť cvičiť.