Potrebuješ pomoc?

Máš otázky k výzve, nevieš sa prihlásiť alebo sa nás len chceš niečo opýtať?
Sme tu pre teba, takže neváhaj nás kontaktovať.

Napíš nám

Často kladené otázky

Potrebujem k cvičeniu špeciálne športové vybavenie?

Nie! Výzva bola navrhnutá tak, aby ju bolo možné cvičiť v každej domácnosti bez použitia špeciálnych pomôcok na cvičenie. Samozrejme, ak máte k dispozícií činky a podložku, pri cvikoch ich využijete, ale ak ich nemáte, postačí vám uterák, fľaše s vodou a trocha priestoru hoci aj v obývačke. Takže InstaGYM výzvu môže cvičiť ktokoľvek a nemusí platiť za drahé stroje, ani niekoľkonásobne drahšie členské vo fitnescentre.

Aká je cena za výzvu a budú mi účtované ďalšie poplatky?

Základný balík stojí iba 9,90 €, čo je menej ako 24 centov na deň! Nečakajú ťa žiadne skryté poplatky. Garantujeme ti, že ak poctivo odcvičíš každý deň a budeš sa riadiť naším jedálničkom, čaká ťa vytúžená postava, ktorú už nikdy nebudeš chcieť stratiť.

Ako sa dostanem k videám s cvičeniami?

Jednoducho! Ihneď po vyplnení registračného formulára budeš mať prístup k všetkým videám. K výzve sa dostaneš kedykoľvek a odkiaľkoľvek, takže môžeš začať dnes a nestratiť už ani deň. Svoj jedálniček si vytlač a maj ho k dispozícií pri príprave chutných jedál.

Pridaj sa k našim ŠŤASTNÝM INSTAGYM BOJOVNíkom

Áno! Už len posledný krok ťa delí od cesty k tvojmu novému JA. Pripoj sa k nám, a spoločne ťa budeme sprevádzať na ceste k tvojmu úspechu.