MUDr. Hedviga Kráľová

MUDr. Hedviga Kráľová

Absolvovala štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a v roku 2010 získala atestáciu v odbore Fyziatria, balneológia, liečebná rehabilitácia. Následne pracovala na Fyziatricko-rehabilitačnom oddelení Fakultnej nemocnice Ružinov ako špecialista v odbore FBLR. Pravidelne absolvuje školenia, stáže a kongresy na Slovensku i v zahraničí. Je členkou Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej spoločnosti fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie a International Society of Physical and Rehabilitation Medicine. Od roku 2018 pracuje na špecializovanej rehabilitačnej ambulancii, kde sa venuje diagnostike a liečbe funkčných a štrukturálnych ochorení pohybového aparátu u dospelých aj detí.

povedali o nás

Anna K.

Dr. Kráľová mi neskutočne sadla. Prístupom, znalosťami a najmä tým, že veľmi vidieť ako má rada svoju prácu. Je to veľmi vzácne. a btw, aj veľmi pomohla. Nemelie si dookola to svoje medicínske, z čoho si nič praktické neviete zobrať. Brala ma ako rovnocennú partnerku na debatu, vžila sa do môjho životného štýlu a tomu … Anna K. Čítajte viac »

Vlado H.

Pani doktorka je výborná profesionálka. Ľudská, ústretová, empatická, zvažujúca ako najviac a najlepšie pomôcť. Navyše veľmi sympatická. Vrelo odporúčam. Maximálna spokojnosť s prístupom.

#instagym
Oheň Idem do toho