MUDr. Hedviga Kráľová

MUDr. Hedviga Kráľová

Absolvovala štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a v roku 2010 získala atestáciu v odbore Fyziatria, balneológia, liečebná rehabilitácia. Následne pracovala na Fyziatricko-rehabilitačnom oddelení Fakultnej nemocnice Ružinov ako špecialista v odbore FBLR. Pravidelne absolvuje školenia, stáže a kongresy na Slovensku i v zahraničí. Je členkou Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej spoločnosti fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie a International Society of Physical and Rehabilitation Medicine. Od roku 2018 pracuje na špecializovanej rehabilitačnej ambulancii, kde sa venuje diagnostike a liečbe funkčných a štrukturálnych ochorení pohybového aparátu u dospelých aj detí.

povedali o nás

Anna K.

Dr. Kráľová mi neskutočne sadla. Prístupom, znalosťami a najmä tým, že veľmi vidieť ako má rada svoju prácu. Je to veľmi vzácne. a btw, aj veľmi pomohla. Nemelie si dookola to svoje medicínske, z čoho si nič praktické neviete zobrať. Brala ma ako rovnocennú partnerku na debatu, vžila sa do môjho životného štýlu a tomu prispôsobila aj odporúčania a ďalší postup. Vyžiadala si neskôr spätnú väzbu na výsledky toho, čo mi poradila. Budem sa opakovať, neskutočný profesionálny prístup.

Vlado H.

Pani doktorka je výborná profesionálka. Ľudská, ústretová, empatická, zvažujúca ako najviac a najlepšie pomôcť. Navyše veľmi sympatická. Vrelo odporúčam. Maximálna spokojnosť s prístupom.