Dana Baloghová

Dana Baloghová

Po 20 rokoch inštruovania skupinových cvičení má niekoľko špecializácií a jedno jasné motto.

Na začiatku svojej športovej kariéry pôsobila ako licencovaná inštruktorka aerobiku a silových cvičení (Aerobic Instructor licencia-B IFAA CZ, diplomy z bodywork, step aerobic, strečing a ďalšie). Neskôr sa vybrala trošku iným smerom, začala sa vzdelávať v oblasti Body&Mind – Joga (Powerjoga a Tradičná Joga – Európska jogová asociácia, Adidas Joga), Pilates, BODYBALANCE® (je držiteľka licencie Les Mills). Má jedno jasné motto: „Zabudni na všetky dôvody toho, prečo NIE. Stačí ti jediný na to, prečo ÁNO!“

povedali o nás

Martina M.

Na Dankine lekcie power jogy, pilatesu, strečingu a BodyBalance chodím už niekoľko rokov. Skvele si zacvičím, natiahnem zo stresu stuhnuté svalstvo a čo je najdôležitejšie, po hodine odídem s veľmi pozitívnou náladou, ktorú Danka rozdáva. Danka sa pravidelne vzdeláva a absolvuje rôzne workshopy ako nadstavbu k svojej certifikácii, vďaka čomu cvičíme stále niečo nové.

Jarka P.

Na hodinách s Dankou zažijem vždy spojenie mysle a tela. Vďaka jej istote ako lektorky, pokoju, ale zároveň aj dynamike jej lekcií odchádzam domov po jej hodinách plná sily a sebaistoty. Jej sprievodné slová hodinou sú vždy balzamom na dušu. Ďakujem za to, že ma cesty zaviedli ku skvelej učiteľke jogy, akou Danka je.