Alica Andrašiková

Alica Andrašiková

Po 15-ročnej tanečnej minulosti svet športu neopustila, je inštruktorka skupinových cvičení a výživová poradkyňa.

Fitnessu sa ako inštruktor aktívne venuje viac ako 5 rokov. Zo skupinových tréningov sa špecializuje na Jumping, Tabata a HIIT tréningy. Zoznam jej licencií je dlhý: Inštruktor fitness 1. kvalifikačného stupňa, Intervalový a kruhový tréning, Total Bodywork, Cvičenie pre tehotné a popôrodné cvičenie Jumping® fitness, Sport, Power, Streching, Party, Core, Drum, Kids. Je odborníčkou na výživu, pôsobí ako nutričná poradkyňa, špecializovala sa aj na športovú výživu a výživu detí a žien počas tehotenstva a dojčenia.

povedali o nás

Mária K.

Alicka je výborná a energická trénerka, pri ktorej sa nie je možné nehýbať. Jej tréningy sú živé, plné dobrej nálady a vždy veľmi rýchlo ubehnú. Z tréningov odchádzam so skvelým pocitom a hlavne výsledky pravidelnéh cvičenia prinášajú skvelý pocit.

Evka M.

Na tréningy s Alickou už chodím nejaký ten piatok a moja kondička sa odvtedy značne zlepšila. Snažím sa cvičiť 2 – 3-krát do týždňa a vždy mi hodina s Alickou dodá energiu a silu stále pokračovať. Stačí sa odhodlať a začať, vždy to stojí za to.