Instagym VÝZVA ZAČÍNA
TERAZ

Dokonalosť neexistuje. Spraviť jedno správne rozhodnutie však môže zmeniť tvoj život na nepoznanie. A to je skoro to isté.

O VÝZVE INSTAGYM

Zapoj sa do 6-týždňovej online výzvy, počas ktorej si s našou pomocou nielen vybuduješ fit životný štýl, ale aj vyformuješ postavu. Pravidelne budeš dostávať videá od profesionálnych trénerov a nutričného poradcu. Súčasťou výzvy je aj jedálniček s receptami na zdravé jedlá, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou fit života. Za projektom InstaGYM stoja odborníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí poznajú účinnú a bezpečnú cestu k posilneniu tela, chudnutiu a dlhodobej zmene.

3 Jednoduché kroky

ZAREGISTRUJ SA

Registrácia na našej stránke je jednoduchá a zaberie ti to menej ako 1 minútu. Delí ťa teda iba pár klikov od tvojho nového fit života.

ZAPOJ SA DO VÝZVY

Vyber si jeden z ponuky InstaGYM balíkov. Môžeš sa tešiť na nové videá každý deň, ale aj na rôzne zľavy a súťaže.

STAŇ SA INSTAGYM BOJOVNÍKOM

Nezabudni sledovať ponuku nových výziev, postaraj sa o to, aby sa pravidelné cvičenie a zdravá strava stali pevnou súčasťou tvojho života.

AKO TO FUNGUJE?

KAŽDÝ DEŇ NOVÝ TRÉNING

Pravidelnosť je pri tréningoch nevyhnutná. Keďže výzvy InstaGYM sú vytvorené špeciálne na cvičenie v domácom prostredí, rýchlo si spravíš z cvičenia každodenný návyk. Medzi našimi tréningami nájdeš Tabatu, HIIT, Pilates, Power Yogu, Bodywork a Strečing. Predvedú ich certifikovaní tréneri, ktorých mená sú vo fitnes svete dobre známe.

VIDEÁ OD NUTRIČNÉHO PORADCU

Bez pravidelného cvičenia by formovanie postavy bolo skoro nemožné. Súčasťou zmeny je však aj strava, ktorá podporí proces chudnutia, zrýchli metabolizmus a dodá telu potrebné živiny. Naše recepty sú navyše chutné a jednoduché. Do výzvy sme preto zaradili aj videá od nutričného poradcu a jedálniček so zdravými receptami na 6 týždňov.

SPREVÁDZANIE PRI CHUDNUTÍ

Schudnúť rýchlo nie je až také komplikované. Ale schudnúť rýchlo a natrvalo, to je celá veda. Bez zmeny životného štýlu to veru nepôjde, a práve s tým ti pomôže InstaGYM.
A vieš čo je najlepšie? Naši odborníci už celý proces naplánovali za teba.

PREČO JE NAŠA VÝZVA EFEKTÍVNEJŠIA?

CERTIFIKOVANÍ ODBORNÍCI

Naši tréneri a výživoví poradcovia majú za sebou dlhoročné skúsenosti, ktoré dopĺňa ich odborné vzdelanie. InstaGYM vznikol ako výsledok ich tímovej spolupráce.

AJ PRE ÚPLNÝCH ZAČIATOČNÍKOV

Online tréningy často vyžadujú skúsenosti s fitnesom. InstaGYM výzva je však dôkladne zostavená aj pre úplných začiatočníkov.

ŠETRENIE ČASU

Všetky cvičenia hravo zvládneš v domácom prostredí. Navyše jedálniček obsahuje jedlá, ktoré si pripravíš rýchlo a z bežne dostupných ingrediencií.

OVERENÉ REÁLNYMI VÝSLEDKAMI

6-týždňová InstaGYM výzva je zložená z individuálnych programov našich trénerov, ktoré už absolvovali so svojimi klientmi. Z každého sme vybrali to najlepšie.

PRÁCA S MOTIVÁCIOU

Do nášho tímu sme vyberali takých trénerov a poradcov, ktorých hlavný pracovný nástroj je správna motivácia. Ich cieľom nie sú čísla, ale individuálna spokojnosť cvičiaceho.

VÝHODNÁ CENA

Úvodná 6-týždňová InstaGYM výzva je dostupná za 15,90 eur (menej ako 37 centov/deň). Cena takto spracovaného programu by bežne bola o niekoľko desiatok eur vyššia.

NAŠI TRÉNERI

Plán cvičení tvojej výzvy

Počas 6-týždňovej výzvy dostaneš jedno nové video každý deň. Väčšinou to budú tréningy, a to HIIT, Tabata, Total Body Workout, Pilates, Power Joga, Pevné stehná/Sexi zadok a Strečing. Počas oddychového dňa ti odblokujeme video od nutričného poradcu, ktorý postupne odhalí všetky tajomstvá zdravého životného štýlu a chudnutia.

1. DEŇ

2. DEŇ

3. DEŇ

4. DEŇ

5. DEŇ

6. DEŇ

7. DEŇ

8. DEŇ

naše premeny

Prihlásiť sa do výziev InstaGYM môže ktokoľvek. My si vážime každého rovnako, tešíme sa aj z najmenších, mikroskopických posunov, a keď sa niekto zasekne po ceste, my sme tu aj preto, aby sme mu pomohli kráčať ďalej.

PRE KOHO JE TÁTO VÝZVA URČENÁ?

PRE TÝCH, KTORÍ NEVEDIA, AKO ZAČAŤ SO ZMENOU ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU
PRE ZAČIATOČNÍKOV, ALE AJ PRE TÝCH, KTORÍ PRAVIDELNE CVIČIA
PRE KAŽDÉHO, KTO SA CÍTI LEPŠIE DOMA AKO VO FITKU

Koľko to bude stáť?

15,90

eur/6 týždňov

VÝHODNÁ CENA

42 tréningov od 8 odborníkov
jedálniček s receptami zdravých jedál na 6 týždňov, 5 jedál denne
návod na správne chudnutie bez hladovania a teoretické aspekty príjmu kalórií (súčasť jedálnička)
video nutričného poradcu formou prednášky
konečná cena bez poplatkov za odblokovanie ďalších tréningov
súťaže o hodnotné ceny

DARČEKY

ZĽAVA NA OBLEČENIE

20% zľava na športové oblečenie a obuv z nezľavnenej ponuky topankovo.sk a saxana.sk

POBYT V JASNEJ PRE 2 OSOBY

automatické zaradenie do žrebovania o 3-dňový pobyt v Demänovskej doline pre 2 osoby s polpenziou a vstupom do wellness v hoteli TRI STUDNIČKY****

koľko to bude stáť?

BASIC

15,90

eur/6 týždňov

za menej ako 25 centov za deň
42 videí od 8 odborníkov a vypracovaný jedálniček
zľava na športové oblečenie

NÁŠ TIP

PREMIUM

39,90

eur/6 týždňov

za menej ako 75 centov za deň
42 videí od 8 odborníkov a vypracovaný jedálniček
zľava na športové oblečenie
2 online konzultácie v trvaní 30 min. s Luciou Medekovou (poradenstvo v oblasti cvičenia, chudnutia a motivácie)

TOP

99,90

eur/6 týždňov

za menej ako 2,40 eur za deň
42 videí od 8 odborníkov a vypracovaný jedálniček
zľava na športové oblečenie
2 online konzultácie v trvaní 30 min. s Luciou Medekovou (poradenstvo v oblasti cvičenia, chudnutia a motivácie)
5 chutných čerstvých jedál denne s programom zameraným na chudnutie a formovanie postavy na 5 dní privezených až k tebe domov v spolupráci s EASYDIET

najčastejšie otázky

povedali o nás

Tatiana H.

Lucku som vnímala už dlho predtým, ako som sa vypapaná po prvom dieťati rozhodla cvičiť. Jeden e-mail a môj život nabral úplne iný smer. Energia, empatia, ženská sila, výdrž. Toto všetko je Lucka Medeková. Namotivuje, nakopne no vie aj upokojiť. Odporúčania sú len slová. Treba vyskúšať! Naozaj!

Alžbeta K.

Navštevujem Monikine hodiny pravidelne a s radosťou, pretože je to výnimočná a inšpiratívna inštruktorka, ktorá si pre nás vždy pripraví skvelú kombináciu plynulého flow prechodu jogovými asanami so silovejšími asanami zameranými na posilňovanie celého tela. Vždy nás povzbudi svojím úsmevom a vytvorí priateľskú atmosferú, takže po každej hodine odchádzam nabitá spokojnosťou a pozitívnou energiou.

Mirka P.

Vinyasa yoga s Monikou je vždy veľmi fajn a zakaždým originálnym spôsobom zostavená. Ja osobne mám Moniku ako inštruktorku jogy rada pre jej príjemny hlas. Po jej hodinách vždy odchádzam zharmonizovaná s vedomím, že viem kto som a kým môžem byť.

Dáška L.

“Pán” tréner, ako ho zvyknem nazývať, mi dal do života tak veľa. Začiatky boli naozaj ťažké. Naučiť sa správnu techniku cvikov, prvotné odletenie z bežiaceho pásu, či rozplakanie sa pri obyčajnom veslovaní. Nikdy nezabudnem na vetu: ” To, čoho sa najviac bojíme, by sme mali robiť najviac.

Kate B.

Prvá vec, ktorá mi napadne, keď hovorím o Tomášovi Karabelovi, je profesionalita. S Tomášom pracujem viac ako 2 roky a môžem ho označiť za vysoko motivovaného vždy smerujúceho k svojmu cieľu, neustále sa rozvíjajúceho, veľmi pozitívneho a optimistického človeka.

Martina M.

Na Dankine lekcie power jogy, pilatesu, strečingu a BodyBalance chodím už niekoľko rokov. Skvele si zacvičím, natiahnem zo stresu stuhnuté svalstvo a čo je najdôležitejšie, po hodine odídem s veľmi pozitívnou náladou, ktorú Danka rozdáva. Danka sa pravidelne vzdeláva a absolvuje rôzne workshopy ako nadstavbu k svojej certifikácii, vďaka čomu cvičíme stále niečo nové.

partneri

Osobný odkaz od Lucie Medekovej

Každý, kto chce dosiahnuť svoj cieľ, musí stále bojovať, prehrávať, mýliť sa, začínať znovu a znovu, až príde moment, kedy príde niečo, čo vás odrazí na vašej ceste k vysnívanému cieľu. Počas môjho aktívneho života som prišla na jedno obrovské poznanie a to, že psychická a duševná sila je neoddeliteľná od fyzického zdravia, zdravého životného štýlu a správnych stravovacích návykov. Každý z nás, by sa mal k sebe správať zodpovedne, pretože naše zdravie je to najdôležitejšie čo máme a práve dostatočný pohyb a to v akejkoľvek podobe, je tou najsprávnejšou cestou pre našu silu a to nielen fyzickú, ale aj psychickú a dáva nám silu víťaziť .

Kde nás nájdete?